Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Cestovatelský klub - Noc vědců

Cestovatelský klub - Noc vědců

Cestovatelský klub na naší škole zahájil svoji činnost. Na první výpravu jsme se vydali v pátek 5. 10. 2018 na celostátní akci Noc vědců na Pedagogickou a Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Akce nesla podtitul 100 let české vědy kvůli blížícímu se výročí vzniku Československé republiky.  Pro cestovatel byl na obou pracovištích připraven lákavý program. :) Počítali jsme staří stromů pomocí letokruhů, chovali hada, vyráběli chemické kokteily, zkusili virtuální realitu a mnoho dalšího...

Doufáme, že pro žáky to byl příjemný a na zážitky pestrý podvečer a večer, pro vedoucí určitě! :)

O další akci cestovatelského klubu budou zájemci včas informováni.

Petra Kadlecová a Tomáš Milar

Fotografie jsou umístěny zde.