Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vánoční aktivity 1. - 3. třídy

Vánoční aktivity 1. - 3. třídy

Během posledního týdne před vánočními prázdninami navštívila první, druhou a třetí třídu paní Klemešová, aby dětem pověděla o adventním čase, o zrození Ježíška a o vánočních tradicích. Děti se dozvěděly spoustu nových a zajímavých informací. Paní Klemešové tímto ještě jednou moc děkujeme.

Ve čtvrtek jsme se s dětmi z první, druhé, třetí a páté třídy vydali na prohlídku určickeho kostela. Děti viděly krásně vyzdobené prostory kostela, tradiční betlém a navíc jsme si za doprovodu varhan zazpívali několik vánočních koled. Moc děkujeme otci Pavlovi, který nás na varhany doprovodil.

Čtvrteční ráno bylo pro žáky první třídy velice pestré a voňavé. Děti pilně vyráběly šunkové, sýrové i zeleninové jednohubky, které následně s chutí do jedné snědly.

beseda.jpgkostel1.jpg