Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výlet Čtenářského klubu do Vlastivědného muzea v Olomouci

Výlet Čtenářského klubu do Vlastivědného muzea v Olomouci

Ve čtvrtek 20. 12. 2018 jsme se se Čtenářským klubem vydali do Vlastivědného muzea v Olomouci, kde jsme si prohlédli expozici Příroda Olomouckého kraje. Žáci si mohli vlézt na posed a sledovat zvěř, prozkoumat jezevčí noru, chytat ryby nebo si „ochytat“ plodiny, trus a stopy zvířat. Po návštěvě muzea jsme si na vánočních trzích nakoupili drobnosti a něco dobrého na zub. Výlet jsme si všichni užili.

Mgr. Petra Kadlecová

muzeum1.jpgmuzeum2.jpg