Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY BĚHEM POLOLETNÍCH A JARNÍCH PRÁZDNIN

PROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY BĚHEM POLOLETNÍCH A JARNÍCH PRÁZDNIN

V době pololetních prázdnin v pátek 1. února 2019 bude provoz školní družiny od 7. 00 do 15. 00 hodin. Obědy pro žáky za plnou cenou 63 Kč si rodiče mají možnost zajistit v dostatečném předstihu sami u vedoucí školní jídelny. Pokud se žák nebude stravovat ve školní jídelně, přinese si vlastní jídlo a pití. Přihlášku na tyto dny, kterou děti obdrží od paní vychovatelky, odevzdejte prosím nejpozději do 25. 1. 2019.

Na základě projednání se zřizovatelem bude během jarních prázdnin provoz školní družiny přerušen z důvodu technické údržby budovy.

Poznámka: Provoz školní družiny bude v tomto školním roce zajištěn i během velikonočních prázdnin, tj. 18. dubna 2019.