Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Den dětí - 1.6.

Den dětí - 1.6.

V sobotu 1. června ožil školní areál zábavnými aktivitami při příležitosti oslavy Dne dětí, který má na naší škole dlouholetou tradici.

Na stanovištích čekaly na děti pestré a zajímavé disciplíny, že to bylo dopoledne pohodové a plné úsměvů, můžete zhlédnout na fotografiích- zde.

Výsledek obrázku pro dÄkovací smajlíkDěkuji pedagogům, provozním zaměstnancům, rodičům z KPŠ a fotbalistům za aktivní přístup při realizaci sobotního odpoledne.

Velké poděkování patří i maminkám za přípravu skvělého bufetu pro děti.

Mgr. Marcela Melková