Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Gastrohrátky - projekt IKAP

Gastrohrátky - projekt IKAP

Poslední květnový den se tři týmy naší školy účastnily závěrečné akce projektu IKAP, která nesla název GASTROHRÁTKY. Pořadatelem akce byla SOŠ Prostějov. V rámci projektu IKAP žáci navštěvovali v průběhu celého školního roku různě zaměřené workshopy, které vrcholily závěrečnou akcí. Cílem projektu je, aby si žáci vyzkoušeli různé praktické dovednosti z oboru gastronomie, kosmetiky a kožedělné výroby.

Na celkové vítězství náš tým nedosáhl, přesto všem děkujeme za reprezentaci školy na akci. :)

Naši školu reprezentovali:

Klára Procházková, Lukáš Procházka, Tereza Gondeková (7.třída)

Karolína Pokorná, Alena Kaplánková, Alena Božíková (7.třída)

Eliška Švestková, Tereza Vlková, Adéla Navrátilová (9. třída)

Mgr. Tomáš Milar

20190531_115719.jpg20190531_091828.jpg