Úvod > Základní škola > Aktuality > Finále Zdravé 5

Finále Zdravé 5

V sobotu 25. 5. 2019 se v Národním zemědělské muzeu v Praze uskutečnilo finále soutěže Zdravá 5, kterou zaštiťuje Nadační fond Albert. Jejím cílem je přivést děti k zájmu o zdravé stravování a přípravu jednoduchých pokrmů. Ze sedmi desítek uchazečů se do finále probojoval také tým ZŠ Určice složený ze žákyň deváté třídy – Veroniky Kopecké, Anny Pluhařové a Michaely Faltýnkové. Ty měly 15 minut na to, aby připravily a naservírovaly nevařený pokrm. Vytvořily dezert s chia semínky, malinami, jahodami a borůvkami. Za svůj výkon byly odměněny nádherným čtvrtým místem.

Gratulujeme k úžasnému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Simona Hýblová

Z5a.jpgZ5.jpg