Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Slavnostní shromáždění, předání vysvědčení žákům deváté třídy

Slavnostní shromáždění, předání vysvědčení žákům deváté třídy

V úterý 18. 6. se celá základní škola jako již tradičně sešla v sále budovy obecního úřadu, aby zakončila školní rok 2018/2019. Zástupci každé třídy si připravili krátký proslov, v němž uplynulý školní rok zhodnotili. Většina tříd vzpomínala na množství výletů a mimoškolních akcí, kterých se v průběhu roku účastnili, a nezapomněla ani poděkovat svým učitelům za to, co společně za uplynulých deset měsíců zvládli.

Oslavy konce školního roku vrcholily ve čtvrtek 20. 6., kdy bylo žákům deváté třídy na stejném místě slavnostně předáno poslední vysvědčení, čímž se z 20 žáků stali čerství absolventi. Nový statut s nimi přišli oslavit rodiče i kamarádi. Všem našim budoucím středoškolákům přejeme, ať se jim v dalším životě daří, a sobě přejeme, ať na svoji základní školu nezapomenou a přijdou nás jednou za čas potěšit návštěvou.

Obě setkání byla velmi milá a plná pozitivní energie. Věřím, že si všichni užijeme zasloužené volno a v září se těšíme na shledanou v novém školním roce.

Mgr. Simona Hýblová