Úvod > Mateřská škola > Aktuality > INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

PŘEJEME VŠEM DĚTEM I JEJICH RODIČŮM KRÁSNÉ PROŽITÍ LETOŠNÍCH PRÁZDNIN. S VĚTŠINOU SE TĚŠÍME NA SHLEDANOU V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE.

INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020

Zahájení školního roku v MŠ je 2. září 2019. Zahájení povinné předškolní docházky je 2. září 2019 v 8:00 hodin. Všechny zapsané děti budou na tento den nahlášeny na celodenní stravu. Prosíme rodiče, pokud Vaše dítě nenastoupí do MŠ hned 2.9.2019  dejte předem vědět telefonicky na číslo 582 357 283  nebo na naši emailovou adresu  skolkaurcice@seznam.cz  nejpozději 30.8.2019. Děkujeme.

Seznamy rozdělení dětí do jednotlivých tříd najdete na nástěnce při vstupu do MŠ 2.9.2019

CO DÍTĚ POTŘEBUJE PRVNÍ DEN DO MŠ :

PROSÍME RODIČE, ABY VŠECHNY VĚCI MĚLY DĚTI PODEPSANÉ !

• přezůvky (uzavřené, ne nazouváky - bezpečná chůze po schodech)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, další dle uvážení)
  • převlečení do třídy
  • dětský porcelánový hrníček (pro dodržování pitného režimu)