Základní škola
a Mateřská škola Určice příspěvková
organizace
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ A MIMOŠKOLNÍCH AKTIVIT

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ A MIMOŠKOLNÍCH AKTIVIT



NABÍDKA AKTIVIT PRO ŽÁKY I. STUPNĚ:

ČTENÁŘSKÝ KLUB PRO 3. - 5.TŘÍDU  úterý 13.00 – 14.30

vedoucí aktivity: Mgr. Petra Kadlecová, Mgr. Kamila Haluzová                                  

KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER PRO 4. TŘÍDU  pondělí 13. 15 – 14.45

vedoucí aktivity: Mgr. Eva Kuklínková

SPORTOVNÍ HRY PRO 5. TŘÍDU  pondělí 13.00 – 14.00

vedoucí aktivity: Mgr. Irena Pugnerová

SBOROVÝ ZPĚV PRO 1. – 3. TŘÍDU  pondělí 13.00 – 13.45

vedoucí aktivity:  Mgr. Lenka Literová

SBOROVÝ ZPĚV PRO 4. – 9. TŘÍDU  pondělí 13.45 – 14.30

vedoucí aktivity:  Mgr. Lenka Literová

ALCHYMISTICKÁ DÍLNA PRO 4. – 5. TŘÍDU středa 13.45 – 15.15

vedoucí aktivity:  Mgr. Vendula Slepánková

KROUŽKY ORGANIZOVANÉ V RÁMCI ŠKOLNÍ DRUŽINY:                                                     

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 1. - 2. TŘÍDU čtvrtek 15. 00 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková                                                          

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 3. TŘÍDU čtvrtek 14. 00 – 15.00

vedoucí aktivity: MgA. Ján Hanučšák                                                          

KROUŽEK ŠIKOVNÉ RUČIČKY PRO 3. TŘÍDU středa 15. 00 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková

SPORTOVNÍ HRY PRO 1. – 2. TŘÍDU úterý 13.00- 13.45

vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková

SPORTOVNÍ HRY PRO 3. – 4. TŘÍDU pátek 13.30- 13.45

vedoucí aktivity: MgA. Ján Hanuščák

TANEČNÍ KROUŽEK PRO 1. – 2. TŘÍDU  pátek 12.15 – 13.00

vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 4. TŘÍDU úterý 14. 00 – 15.00

vedoucí aktivity: MgA. Ján Hanučšák                                                          

KROUŽEK CESTOVATEL PRO 3. TŘÍDU pondělí 15.00 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková

KROUŽEK VŠEZNÁLEK PRO 2. TŘÍDU úterý 15.00 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková

TURISTICKÝ KROUŽEK PRO 1. – 4. TŘÍDU středa 13.00 – 15.00

vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková, Bc. Barbora Luczková

NABÍDKA AKTIVIT PRO ŽÁKY II. STUPNĚ:

DOUČOVÁNÍ Z ČESKÉHO JAZYKA -  9. TŘÍDA  pondělí 13:45 – 15:45, sudý týden

vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová

DOUČOVÁNÍ Z MATEMATIKY - 9. TŘÍDA  pondělí 13:45 – 15:45, lichý týden

vedoucí aktivity: Mgr. Gabriela Přikrylová

ČTENÁŘSKÝ KLUB - 6. - 9. TŘÍDA  čtvrtek 14:50 – 17:50, lichý týden

vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová

KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER 6. – 9. TŘÍDA  středa 13:45 – 15:15

vedoucí aktivity: Mgr. Denisa Grulichová

SBOROVÝ ZPĚV PRO 4. – 9. TŘÍDU  pondělí 13.45 – 14.30

vedoucí aktivity:  Mgr. Lenka Literová

Aktivity s nepravidelnou docházkou:

CESTOVATELSKÝ KLUB – 6. – 9. TŘÍDA (cca 5 akcí za školní rok)

vedoucí aktivity: Mgr. Tomáš Milar

KROUŽEK PRAKTICKÝCH DOVEDNOSTÍ – 6. – 9. TŘÍDA (cca 10 akcí za školní rok)

vedoucí aktivity: Mgr. Tomáš Milar

FILMOVÝ KLUB – 6. – 9. TŘÍDA (cca 5 akcí za školní rok)

vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová

Výuka náboženství:

čtvrtek                                                                       15.45 – 16.30

vyučuje: Mgr. Jiřina Klemešová

Mladý hasič (čas a místo dle dohody):

vedoucí aktivity: člen SDH Určice

Placené zájmové aktivity:

ZUMBA                                                          čvtrtek 16.00 – 17.00

vedoucí aktivity: Mgr. Veronika Petrželová Bašná, Barbora Kosmidou

TANEČNÍ KROUŽEK                                    středa 16.00 – 19.30

vedoucí aktivity: Šárka Miklíková                               

ZUŠ – hra na flétnu:

úterý, středa                                                 11.45 – 17.00

vyučuje: MgA. Karel Zádrapa

VĚDA NÁS BAVÍ                                    středa 14.00 – 15.00

cena: 1290 Kč/pololetí