Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Dobrodružství s počítačem

Dobrodružství s počítačem

Letos poprvé jsme vyslali náš tým čtyř žáků do soutěže Dobrodružství s počítačem. Tato soutěž je určena pro žáky 5. třídy a odehrála se ve čtvrtek 21.11.2019 na Cyrilometodějkém gymnáziu v Prostějově. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách: úprava textu ve Wordu, práce v Malování, vyhledávání na internetu a hraní jednoduché logické hry.

Celý den byl pro nás novinkou, v soutěži jsme sbírali zkušenosti a postřehy k dalším příležitostem. Ač pocity po soutěžním klání byly spíše pozitivní, výsledková listina už byla pro náš tým silně negativní. Konkurence byla silná.

I přesto bylo celé dopoledne pro nás všechny poučné a budeme se soustředit na další ročník. Naši školu reprezentovali a velký dík patří: Martinu Fródlovi, Janu Zacharovi, Jakubu Vysloužilovi a Báře Růžičkové.

Mgr. Tomáš Milar

dspc.jpgdspc2.jpg