Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Předvánoční dny na 2. stupni

Předvánoční dny na 2. stupni

Zatímco páteční dopoledne se neslo ve všech třídách v podobném duchu, čtvrtek byl o poznání rozmanitější. Šestá a osmá třída se vydaly do prostějovského kina Metra 70, kde zhlédly nové zpracování Lvího krále. Sedmá třída jela prozkoumávat vánoční Prostějov, především adventní trhy, na něž se po filmu vydali i šesťáci. Osmá třída zakončila výlet kuželkami.

Zatímco se většina druhého stupně veselila mimo budovu školy, devátá třída zůstala, aby hájila pevnost a uskutečnila pro žáky 1. - 3. třídy dopoledne plné vánočních aktivit. Děti například vytvářely vánoční baňky, zdobily si sušenky dle své fantazie a na závěr se zájemci zapojily do vánoční diskotéky.

V pátek ráno se celá škola setkala ve vestibulu, aby si poslechla vystoupení školního pěveckého sboru Jablůňka a navodila si příjemnou vánoční atmosféru. Zbytek dopoledne proběhl v kmenových třídách, žáci si užívali předvánoční uvolnění a klid a po rozloučení se vydali užít si vánoční prázdniny.

V9_2.jpg