Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Zeměpisná olympiáda - školní kolo

Také v tomto školním roce se žáci druhého stupně na přelomu ledna a února zúčastnili tradiční soutěže - Zeměpisná olympiáda. Soutěž je rozdělena do třech kategorií - kategorie A (6.třída), kategorie B (7.třída) a kategorie C (8. a 9. třída) Žáci mají za úkol vypracovat vždy jedno zadání s atlasem a druhé bez atlasu.

Vítězové jednotlivých kategorií budou naši školu reprezentovat v okresním kole soutěže na ZŠ Majakovského v Prostějově dne 26. 2. 2020.

Všem děkujeme za účast, za skvělé výsledky a vítězům gratulujeme. :)

Kategorie A: 1. místo David Opálka, 2. místo Anna Rozehnalová, 3. místo Jáchym Klváček

Kategorie B: 1. místo Zdena Dedková, 2. místo Karolína Chudobová, 3. místo Lucie Chupáňová

Kategorie C: 1. místo Daniel Pajchl 2. místo Alexandr Pekala, 3. místo Michal Procházka

Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.

Mgr. Tomáš Milar