Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Divadlo za školou – Malý princ

Divadlo za školou – Malý princTěsně před začátkem jarních prázdnin, v neděli 9. 2., se několik žáků osmé a deváté třídy vydalo do prostějovského KaS centra, aby zhlédli představení pražské RockOpery, Malý princ. Jedná se o jedinečný projekt Pavly Forest a Milana Steigerwalda. V roli letce vystoupil Kamil Střihavka. Celé představení bylo zdařilé a žáci opouštěli sál spokojení.

Detail RockOpery dostupný z https://www.rockopera.cz/maly-princ/.

V následujících měsících se v rámci projektu Divadlo za školou s žáky vydáme 26. 3. na inscenaci Zamilovaný Shakespeare a 8. 4. na představení Divadla Járy Cimrmana Vyšetřování ztráty třídní knihy.

Mgr. Simona Hýblová

Z reakcí žáků:

- Divadlo bylo dobré, pěkně tam hráli, jen židle nebyla moc pohodlná. (Lukáš Procházka)

- Bylo to v pohodě, alespoň nějak vím, jak vypadá Malý princ, protože jsem ho nikdy nečetl. Jako metalákovi se mi to hudebně líbilo. Byl to velice příjemně strávený večer. A kdo může říct, že držel učitelku při focení kolem ramen nebo že si s ní ťukl Coca-colou? (David Vaverka)

- Rock opera byla dobrá, jen mohla být trochu ztlumená hudba a zesílený zpěv, aby jim bylo lépe rozumět. A příběh byl takový zamotaný. (Klára Procházková)

- RockOpera mě velmi bavila. (Alex Láhner)

malý princ.jpg