Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Zahájení distanční výuky - 7. a 9. třída !!

Zahájení distanční výuky - 7. a 9. třída !!

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví Vám sdělujeme, že v týdnu od 12.10. do 16.10 zahajuje distanční výuku 7. a 9. ročník.

Žáci obdrží rozvrh on-line hodin, videokonference budou probíhat v čase od 8.00 hodin do 11.45 hodin. Písemné výstupy budou žákům převážně zadány při prezenční výuce. Distanční výuka je povinná a zpracované písemné výstupy budou hodnoceny.

Pokud žák nemá možnost realizovat on-line výuku, neprodleně zákonný zástupce informuje školu a společně dohodnou formu distančního vzdělávání.  Pokud má žák možnost připojení k internetu, škola může zapůjčit tablet.

STRAVOVÁNÍ

Žák má možnost si odebrat oběd do jídlonosičů i během distanční výuky. Odběr bude možný v čase od 12.00 hodin do 12.30 hodin. Je nutné dodržet stanovený čas! Na pondělí 12.10. budou všichni žáci odhlášeni z obědů. PROSÍM na další dny si proveďte změny rezervace jídla v systému evidence stravy.

Prosím, věnujte pozornost vloženým dokumentům ke stažení (dodatek školního řádu, rozvrh on-line výuky, informace o přihlašování). V případě problémů neváhejte kontaktovat svého třídního učitele.

Dokumenty ke stažení:

Dodatek školního řádu

Rozvrh on-line výuky - 7. třída

Rozvrh on-line výuky 9. třída

Informace o přihlášení na žákovské účty

Vážení rodiče, předem Vám děkujeme za spolupráci při vzdělávání Vašich dětí.

S přáním klidných dnů a pevného zdraví

vedení školy