Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vítězství v literární soutěži „Staň se na chvíli básníkem“

Vítězství v literární soutěži „Staň se na chvíli básníkem“

Dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o výsledky literární soutěže „Staň se na chvíli básníkem“, které se zúčastnila i naše ZŠ Určice. Soutěžní příspěvky byly rozděleny do 2 kategorií. A jak to dopadlo?

Pro naši školu výtečně, naši mladí umělci obsadili první příčky! Navíc Veronika Pospíšilová z 6.A se stala absolutní vítězkou.

Kategorie „Báseň“:

1. místo ... Veronika Pospíšilová (ZŠ Určice)
  2. místo ... Jan Melka (ZŠ Určice)
  3. místo ... Jakub Vysloužil a Tomáš Gašpárek (ZŠ Určice)

Kategorie „Povídka“:

1. místo ... Nikol Oříšková (SŠ Prostějov)
  2. místo ... Anna Dostálová a Veronika Pospíšilová (ZŠ Určice)
  3. místo ... Kristýna Palatková (ZŠ Určice)

Všem vítězům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!!!

Všichni dostanou pochvalu, ale i odměnu, kterou v prezenční výuce pak dětem předá pořadatel soutěže Karel Ondrůj ze Sportcentra – DDM Prostějov.

Dalším zúčastněným z 6.A a z 6.B - Barboře Langové, Štěpánce Křížkové, Daniele Pankivové, Michaele Jelínkové, Matyáši Černému, Barboře Růžičkové a Zuzaně Hrudové - patří též velký dík za jejich zdařilá literární dílka!

Přejme tedy všem hodně dalších literárních úspěchů. Je skvělé, že v této době počítačů se děti věnují něčemu tak krásnému a oduševnělému, jako je psaní básní a povídek…