Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

Ve dvou vybraných dnech v únoru letošního roku plnili žáci z celé republiky zadání okresního kola Zeměpisné olympiády. Realizace této soutěže byla také uzpůsobena aktuální situaci a celá soutěž se konala v on-line prostředí ve vzdělávacím systému Masarykovy univerzity v Brně. Žáci byli, tak jako vždy, rozděleni do třech kategorií a vypracovávali tři části soutěže - zadání s atlasem, test geografických znalostí a úkol s praktickými dopady.

Žákům naší školy se v letošním ročníku dařilo. Dva z nich postoupili do krajského kola, které se bude konat 17. 3. 2021 stejným způsobem jako kolo okresní.

ZO_s_napisem_RGB.jpg

Kategorie A, 6. třída

Jakub Vysloužil, 3. místo, postup do krajského kola

Jan Melka, 8. místo