Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Informace k distančnímu vzdělávání pro ZELENOU a ŽLUTOU třídu

Informace k distančnímu vzdělávání pro ZELENOU a ŽLUTOU třídu

Vážení rodiče!

Děkujeme, že máte zájem o distanční vzdělávání Vašich dětí, i když ještě není povinné.

Chceme Vás informovat o formě distančního vzdělávání pro děti ze Zelené a Žluté třídy:

• Odkazy na materiály ke stažení a vytisknutí a na zhlédnutí krátkých motivačních videí od paní učitelek, Vám budou zasílány na Vaši emailovou adresu, vždy začátkem nového týdne.
  • Rodičům, kteří se přihlásili o vyzvedávání tištěných materiálů, bude emailem oznámen den a čas, kdy si je budou moci vyzvednout ve vstupu do MŠ /přes svůj čip/.
  • Vám, kteří se s námi chcete setkávat on-line, bude  zasílán odkaz na zhlédnutí videí. Také odkaz k přihlášení on-line schůzky /vysílání/, která bude probíhat každý čtvrtek v čase 9.00 a 9.30 dle rozdělení dětí do skupin.

Zároveň Vás chceme poprosit i o zpětnou vazbu na námi nastavené distanční vzdělávání.

• Videa, fotky, obrázky, pracovní listy můžete posílat na emaily své třídy:

zelena@zsmsurcice.cz

zluta@zsmsurcice.cz

• Při on-line vysílání se děti mohou pochlubit svými pracemi, obrázky, činnostmi…
  • Doporučujeme, založit dětem portfolia /tj. krabici, složku/, do které budou své práce ukládat a po návratu do školky nám ukáží.

Ještě jednou děkujeme za spolupráci a Váš zájem, zároveň Vám i dětem přejeme pevné zdraví, klidné dny a těšíme se, až se zase budeme moci se všemi setkat.

Vaše paní učitelky