Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Týden s angličtinou

Týden s angličtinou

Předposlední zářijový týden byl v naší škole „okořeněn“ angličtinou. Žáci čtvrté až deváté třídy strávili několik hodin ve společnosti rodilého mluvčího pana Navota a mohli si tak procvičit své znalosti angličtiny trochu jinak. Prostřednictvím různých her a činností žáci spontánně využívali angličtinu k vzájemné komunikaci a spolupráci. Zahráli si na „mravence“, vymýšleli a kreslili „magické“ zvíře, učili se, jak je důležitá správná intonace, porovnávali naši školu se školou v „Bradavicích“ a došlo i na pečení! V nové žákovské kuchyni se v angličtině pod vedením Navota  žáci osmé a deváté třídy pustili do tradičního anglického jablkového koláče „apple crumble“ a nutno říci, že úspěšně. Svými sladkými výtvory pak žáci pohostili i pedagogický sbor. Well done!

Navot photo 1.jpg