Základní škola
a Mateřská škola Určice příspěvková
organizace
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > CRAZY DAY - vyhodnocení soutěží

CRAZY DAY - vyhodnocení soutěží



                                               Crazy day - výstřižek.JPG

 

                                                                                                         v ZŠ Určice

 

     V pátek 5.11. žila naše škola v CRAZY neboli bláznivém duchu. :-) Výuka některých předmětů byla tematicky zaměřena. V M se vařil kouzelnický lektvar, v AJ slavil Halloween, v ČJ se četly pohádky, v HV zpívala Saxána a tančil Thriller od Jacksona. Nechyběla ani módní přehlídka a výběr nejlepších crazy modelů, a to nejen mezi dětmi, ale i mezi učiteli. :-)

     Díky všem, kteří se na akci nějakou měrou podíleli – učitelům, rodičům, asistentům, také osmákům za půjčení kostlivce Edy, ale hlavně Školnímu parlamentu za organizaci celého dne a dětem, které si užily ve třídách parádní CRAZY DAY. :-)

                                                                                                                                                                              Mgr. Lenka Literová

 

P.S. Vítězové budou v pondělí odměněni diplomem a sladkostí.

        Více fotek pak - viz FOTOGALERIE.

 

                                                                                                           Výsledky soutěží:

 

                                       Kategorie: Soutěž o nejlépe vyzdobenou CRAZY TŘÍDU

 

                                I. stupeň                                                                                                                                   II. stupeň

                                1. místo:    3. tř. - 135 b.                                                                                                           1. místo:    7.B - 120 b.

                                                  5.A - 114 b.                                                           

                                 2. místo:    1.A - 107 b.                                                                                                            2. místo:    6.B - 96 b.

                                                   2. tř. - 101 b.                                                                                                                           7.A - 90 b.

                                 3. místo:    1.B - 78 b.                                                                                                              3. místo:    6.A - 79 b.

                                                   5.B - 76 b.                                                                                                                                9. tř. - 71b.

                                                   4. tř. - 53 b.

                                                                                                   

                                                                       7.B - 1. místo II - článek.jpg                                 článek - I. st. - foto.JPG        

        

 

 

                          

        

                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              Kategorie: Soutěž o nejlepší CRAZY KOSTÝM

 

                                I. stupeň                                                                                                             II. stupeň

                                1. místo:    Kateřina Dostálová (5.A)                                                                   1. místo:   Karolína Chudobová (9. tř.)

                                                  Nikola Hrudová (5.B)                                                                                            David Brablík (6.B)

                                                  Jan Petružela (3. tř.)                                                            

                                 2. místo:    Ema Bábková (1.A)                                                                           2. místo:   Jan Prášil (7.B) 

                                                   Viola Zatloukalová (5.A)                                                                                     Tomáš Koudelka (7.B) 

                                 3. místo:    Aneta Abrahámová (4. tř.)                                                                 3. místo:    Nela Křepelková (6.A) 

                                                   Rostislav Nožka (1.B)                                                                                         Veronika Pospíšilová a Kristýna Palatková (7.A)

                             

 

Sólo - 1. st 2.JPG  Sólo - 2. st 2.JPG                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         Učitelé

                         1. místo:   p. uč. Kamila Haluzová (Zloba)

                                          p. uč. Martina Bradová (La casa de papel)

                                          p. uč. Jakub Haas (Trubadúr)

 

                                             učitelé - web.JPG