Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vystoupení pěveckého sboru Jablůňka – Den matek

Vystoupení pěveckého sboru Jablůňka – Den matek

Druhou květnovou neděli se slavil v Určicích Den matek. Po proslovu pana starosty slavnostní odpoledne zahájila paní ředitelka Marcela Melková. V úvodu vystoupily děti z MŠ Určice s bohatým programem písniček, básniček a tanců. Ve druhé části zazněly tklivé melodie na saxofony v podání Daniely Pankivové a jejího tatínka. Anička Dostálová opět zaujala plný sál lidí, tentokrát písní Bohemian Rhapsody (Mama) od skupiny Queen. Závěr programu patřil pěveckému sboru Jablůňka. V repertoáru se vystřídalo několik našich sólistů a instrumentalistů. Barunka Langová se představila s vlastní básní „Pro maminku“. Po závěrečné písni „Pro mámu“ předali zpěváčci svým maminkám a babičkám srdíčko z lásky. :-)

Lenka Literová

foto4.png         foto2.png