Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > PIŠQWORKY 2022 školní turnaj

PIŠQWORKY 2022 školní turnaj

Turnaj PIŠQWORKY opět zavítal na naši školu. Po covidové pauze jsme se rozhodli navrátit k organizaci turnaje v piškvorkách, který u žáků rozvíjí logické uvažování a schopnost předvídat soupeřovy tahy. Mezi žáky druhého stupně se našlo 22 zájemců o piškvorkové odpoledne. Některé duely byly opravdu velmi vyrovnané a také dlouhé.

Letošním králem turnaje PIŠQWORKY 2022 se stal Martin DEDEK z 7.B, na 2. místě se umístila Štěpánka KŘÍŽKOVÁ z 8.B, na 3. místě skončil Ondřej KOUTNÝ z 6.B a 4. místo patří Kristýně ŠTEFKOVÉ z 7.B.

Všichni jmenovaní budou naši školu reprezentovat do okresním turnaji v úterý 1. 11. 2022 na Obchodní akademii v Prostějově.

xoxoxxo Gratulujeme vítězům a všem hráčům děkujeme za účast!!! Bylo to super odpoledne :) xxxooooxx

Mgr. Tomáš Milar