Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > CRAZY DAY – diskopárty a soutěž kostýmů

CRAZY DAY – diskopárty a soutěž kostýmů

Víly, skřítci, princezny, bojovníci, strašidla, zvířátka a hip hopeři ve středu 16. listopadu 2022 ovládli přízemí určické školy. Patřily jim všechny přestávky velkolepé diskopárty v rámci CRAZY DAY. O hudbu se postaral D.J. Samec a D.J. Kanec. Mikrofony byly v rukou moderátorů – Davida a Barči. Porota Školního parlamentu ohodnotila vítězné třídy a jednotlivce za krásné kostýmy:

I. st.:                                                                II. st.:

1. místo: 4. tř. a 1.B                                       1. místo: 7.B a 6.B

2. místo: 3. tř. a 2.B                                       2. místo: 8.B a 8.A

3. místo: 5. tř., 1.A a 2.A                               3. místo: 6.A a 7.A

Jednotlivci:                                                          Učitelé:

1. místo: Klára Hrubanová (6.B)                   p. uč. Jakub Haas

Sofie Paráková (3. tř.)                    p. uč. Kamila Haluzová

2. místo: Alice Bartošková (2.A)                   p. as. Marcela Rotterová

Ema Bábková (2.A)

3. místo: Eliška Remeníková (5. tř.)

Blahopřejeme!  :-) Ať žije bláznivý den a dobrá nálada našich spolužáků a učitelů! :-)

Váš školní parlament

(Michal, Barča, Honza, Kačka, Verča, Danča, Maruška, David, Emča, Žanda, Saša, Filip, Amálka, Sam, Eliška, Vojta a LL)

FOTOGALERIE AKCE