Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > SBĚR MOBILŮ - vyhodnocení soutěže mezi třídami

SBĚR MOBILŮ - vyhodnocení soutěže mezi třídami

V pátek 13. 1. byla ukončena celoškolní soutěž  ve SBĚRU STARÝCH MOBILŮ. Školní parlament přepočítal počty kusů z každé třídy a v pondělí slavnostně vyhlásil výsledky. Vítězové dostali krásný diplom a balík lízátek. Zapojily se i děti z MŠ.

262 mobilů nyní pošleme za ZŠ a MŠ Určice do celostátní soutěže Recyklohraní. Odtud poputují k recyklaci a suroviny se využijí k výrobě dalších výrobků.

Akce Recyklohraní ukazují dětem nejen důležitost třídění, ale také vybízejí k neplýtvání surovinami a k šetrnému chování k přírodě v souvislosti s ochranou naší Země. :-)

Školní parlament

IMG_1560.jpg     IMG_1566.jpg

Starý mobil pro Remobil - výsledky.jpgStarý mobil pro Remobil - výsledky - kopie.jpg