Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Hlasování o maskota Ekotýmu

Hlasování o maskota EkotýmuDatum konání:
26.6.2023

Žáci si měli možnost zvolit svého maskota Ekotýmu! Celý proces hlasování proběhl pomocí platformy Forms.

Ekotým je skupina žáků a učitelů, kteří se snaží na naší škole prosazovat ekologické hodnoty a udržitelnost. Maskot Ekotýmu je více než jen roztomilý obrázek. Je to symbol, který ztělesňuje hodnoty, které tým zastává, a pomáhá vytvářet silnou identitu týmu.

Hlasování o maskota Ekotýmu bylo vyhlašováno na prvním i druhém stupni. Děti měly možnost volit mezi 3 maskoty, kteří reprezentují různé aspekty ochrany životního prostředí. Panda, která je symbolem ochrany biologické rozmanitosti a zachování přírodních habitat, nakonec zvítězila.

Učitelé poskytli studentům odkaz na Forms, kde mohli hlasovat pro svého oblíbeného maskota. Formulář byl jednoduchý a intuitivní. Jakmile studenti odevzdali své hlasy, byly tyto informace automaticky zaznamenány a zpracovány.

Panda přijala plně zodpovědnost za reprezentaci našeho týmu a našich hodnot. Panda je nyní naší maskotkou a reprezentuje naše snahy o udržitelnost a ochranu životního prostředí. Je to silný symbol, který nás inspiruje k tomu, abychom pokračovali v naší práci a usilovali o to, abychom udělali svět lepším místem pro všechny. A kdo by mohl odolat tak roztomilé pandě?

1. místo                                                                                 2. místo                                                                    3. místo

 

20230613_120517 (1).jpg        lojza.pngbunny.png