Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Hurá, Crazy day 2023!

Hurá, Crazy day 2023!Ve středu 25. 10.  si děti naší školy prožily skvělý „Crazy (bláznivý) day“ plný radosti a veselí. Zatrsaly si na diskopárty s D.J. Paťasem a předvedly své nádherné pestrobarevné kostýmy od princezen až po strašidla.

Nechyběla ani očekávaná soutěž o nejkrásnější a nejoriginálnější kostým a soutěž o největší počet masek ve třídě. Cenily se ručně vyrobené kostýmy a rekvizity. Nejvíce hodnoticí komisi zaujal traktorista Samuel, kravička Ondra a Elvis Presley Maty, u menších to byli Bláznivý Spiderman Filip   a sličná víla Eliška s Karkulkou Lucinkou.

Mezi třídami I. stupně vyhrála 1.B a sehraná parta páťáků, ve které měli všichni kostým, včetně jejich paní učitelky a paní asistentky.

Na II. stupni se na vítězné příčky probojovala 6. třída a neuvěřitelná 7.B, která vyrazila na Crazy day ve víru hanáckého zemědělského družstva, a to pod vedením své statkářky, paní učitelky třídní. :-)

Všichni vítězové obdrželi z rukou paní ředitelky a Školního parlamentu diplomy, sladkosti, balonky a ty TOP nej třídy - 5. tř. a 7.B - bouchaly konfety a dětské šampáňo!

Akci podpořili svým kostýmem i naši bezva učitelé, kteří s nasazením fandili svým milovaným třídám.

Jsme rádi, že se nám zdárně podařilo zorganizovat pro spolužáky naši první parlamenťáckou akci, do které se zapojilo přes 160 masek od 1.-9. třídy. Ostatní přihlíželi a zatancovali si také. V ten den se nikdo na nikoho nemračil a vznikla nová kamarádství napříč třídami. Bylo bezvadné sledovat rozjásané tváře dětí a radost tolika lidí, kteří v ten den odcházeli na podzimní prázdniny s úsměvem na tváři.

Školní parlament ZŠ a MŠ Určice

 

        1.jpg      2.jpg

        3.jpg      4.jpg

        5.jpg      6.jpg