Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Školní výlet tříd 3.A a 3.B v Olomoucké Jump Academy

Školní výlet tříd 3.A a 3.B v Olomoucké Jump AcademyDne 22. května 2024 se třídy 3.A a 3.B vydaly na nezapomenutelný školní výlet do Olomoucké Jump Academy. Tento den byl plný zábavy, pohybu a smíchu, na který budou děti dlouho vzpomínat. Hlavní atrakcí byl samozřejmě čas strávený na velkých trampolínách. Pod vedením zkušeného lektora si děti vyzkoušely různé skoky, triky a parkour. Všichni si tuto aktivitu nesmírně užili a bylo vidět, jak se jejich radost odráží ve výskocích a smíchu.

Kromě skákání děti vytvořily velkou lidskou housenku a snažily se dostat z jednoho konce trampolíny na druhý. Byla to nejen zábava, ale i skvělý týmový zážitek. Další oblíbenou atrakcí bylo skákání do obrovského bazénu naplněného měkkými molitanovými kostkami. Dokonce i paní učitelky se zapojily
a společně s dětmi skočily do tohoto měkkého moře. Po vyčerpávajícím dopoledni plném skákání a smíchu jsme se všichni vydali na oběd do blízkého McDonald's. Zde jsme doplnili energii a kalorie, které jsme na trampolínách spálili. Den jsme zakončili návštěvou dětského hřiště.

Výlet do Olomoucké Jump Academy byl pro třídy 3.A a 3.B úžasným zážitkem. Děti měly možnost strávit den plný pohybu a zábavy, a zároveň si odnést spoustu krásných vzpomínek, které jsme zvěčnili společnou fotografií.

 

IMG_5048.jpg IMG_5049.jpgweb.JPG _MG_14033.A.JPG