Základní škola
a Mateřská škola Určice příspěvková
organizace
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Kroužky

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH AKTIVIT PRO ŽÁKY I. STUPNĚ

 ČTENÁŘSKÝ KLUB PRO 4. - 5. TŘÍDU                                                            Úterý       13.15 – 14.45

Vedoucí aktivity: Mgr. Petra Kadlecová, Mgr. Magdalena Planičková                                     

Čtenářský klub je určen žákům, kteří mají rádi knihy, ale také těm, kteří četbu, která by jim vyhovovala, stále hledají.

Budeme se věnovat moderním knihám pro děti a mládež, s textem pracovat formou her a dramatizací.

 KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER PRO 3.-5. TŘÍDU                  Pondělí  13.45 – 15.15

Vedoucí aktivity: Mgr. Eva Kuklínková

Tento klub je určen pro všechny, kteří mají zájem seznámit se s novými deskovými hrami (Ubongo, Člověče nezlob se aj.)

Budeme řešit nejrůznější hlavolamy, rébusy, detektivní hry, úlohy se sirkami a mnoho dalšího.

Složení aktivit pro žáky zahrnuje pestrou škálu moderních metod.                                         

KROUŽEK CHEMÍČEK PRO 4. – 5. TŘÍDU                                                         Úterý  13.00 – 13.,45

Vedoucí aktivity: Mgr. Kamila Hlaviznová                                                

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 1. TŘÍDU                                                              Pondělí   13.00 – 14.00

Vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková                                                        

SPORTOVNÍ KROUŽEK PRO 1. TŘÍDU                                                            Čtvrtek    12.30 – 13.30

Vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková                                                    

KROUŽEK ŠIKOVNÉ RUČIČKY PRO 1. TŘÍDU                                                Úterý 12.45 – 13.30___

Rukodělné práce s netradičním materiálem.

Vedoucí aktivity: Eva Procházková                                                                  

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 2. TŘÍDU                                                             Čtvrtek  13.00 – 14.00

Vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková                                                          

SPORTOVNÍ KROUŽEK PRO 2. TŘÍDU                                                            Úterý       13.00 –14.00

Vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková                                                    

JÓGA PRO 2. TŘÍDU                                                                                          Pondělí   13.00 – 14.00

Vedoucí aktivity: Michaela Komárková, Jana Božková                                  

SBOROVÝ ZPĚV PRO 1. – 3. TŘÍDU                                                                Středa     13.00 – 13.45

Vedoucí aktivity: Mgr. Alena Zacharová

HRA JE RADOST                                                                                              Pondělí, Úterý 13.00 – 15.00

Vedoucí aktivity: Mgr. Barbora Bečková

Hry a zábavné aktivity vedoucí k rozvoji sociálních dovedností (komunikace, mezilidské vztahy, pracovní a studijní dovednosti, porozumění sobě i druhým aj.). V případě zájmu lze během druhé poloviny kroužku uskutečňovat pomoc s přípravou do školy. Pro bližší informace kontaktujte vedoucí kroužku na email: barca.beckova@gmail.com

 

Placené zájmové aktivity:

 

ZUMBA________                                                                                               Čtvrtek 16.30 – 17.30

Vedoucí aktivity: Mgr. Veronika Petrželová Bašná

 

Taneční kroužek ____________________                                                       Středa 16.30 – 19.30

Vedoucí aktivity: Šárka Miklíková

 

Nabídka zájmových aktivit - 2. stupeň

  • ČTENÁŘSKÝ KLUB, přihlášení účastníci budou individuálně osloveni ohledně konání prvního setkání

    Vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová. 

  • KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER, Pondělí  13.40-15.10Vedoucí aktivity: Mgr. Gabriela Přikrylová

 

  • SPORTOVNÍ KROUŽEK, první setkání až ve středu 4. 10. 2017Vedoucí aktivity: Mgr. Irena Pugnerová
  • DOUČOVÁNÍ MATEMATIKY 6.-8. TŘÍDA, Pondělí  13.45 - 14.45Mgr. Alena Zacharová
  • DOUČOVÁNÍ ČESKÉHO JAZYKA PRO 9. TŘÍDU,  Pondělí 13.45-15.45Vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová
  • DOUČOVÁNÍ MATEMATIKY PRO 9. TŘÍDU, Pondělí 13.45-15.45Vedoucí aktivity: Mgr. Anna Veselá 
  •