Úvod > Mateřská škola > Aktuality

Novější 1 3

Hudební představení "ZPÍVÁNKY" 20.9 2017

Datum konání: 20. 9. 2017

Ve středu 20.9 2017 shlédnou děti v mateřské škole hudební program s názvem "ZPÍVÁNKY". Cena představení  35 Kč.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE 6.9.2017

Datum konání: 6. 9. 2017

Rodiče všech dětí zveme na informativní schůzku, která se koná ve středu 6.9.2017 v 16:00 hod.  v jednotlivých třídách, ve kterých jsou děti zapsány.

Těšíme se na Vaši účast.

INFORMACE PRO ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Zahájení školního roku v MŠ je 1. září 2017. Zahájení povinné předškolní docházky pro předškoláky je 4. září 2017.

Děti budou rozděleny do tříd podle věku:

I.  třída "SLUNÍČKA"    5-6 leté děti

II. třída  "BERUŠKY"    2-3 leté děti

III. třída  "SOVIČKY"    3-4 leté děti

Od 1. září 2017 se mění výše úplaty za vzdělávání z původních  200,00 Kč na 250,00 Kč měsíčně. Prosíme rodiče o změnu trvalého příkazu platby školného.  Na děti, které dosáhnou pěti let do měsíce září a nastoupí k povinnému předškolnímu vzdělávání (předškoláci) se platba školného nevztahuje.

CO DÍTĚ POTŘEBUJE PRVNÍ DEN DO MŠ

Prosíme rodiče, aby všechny věci děti měly podepsané !

• přezůvky (uzavřené, ne nazouváky - bezpečná chůze po schodech)
  • náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, dle uvážení)
  • převlečení do třídy
  • dětský porcelánový hrníček (pro dodržování pitného režimu)
  • oblečení na zahrádku, vycházku (tepláky, uzavřené boty,věci, které si dítě při hrách může ušpinit )
  • pyžamo

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - PŘEDŠKOLÁCI 26.6.2017

Datum konání: 26. 6. 2017

V pondělí 26.6.2017 pojedou děti-předškoláci na DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ. Scházení dětí 7:30-7:45 hod. , odjezd autobusu v 8:00 hod. od mateřské školy. S sebou do batůžku: pití, helmu na kolo-podepsanou, pláštěnku. Svačina zajištěna z mš. Vybíráme 50 Kč (doprava 40 Kč, vstupné 10 Kč)

Divadlo pro děti v ZŠ 22.6.2017

Datum konání: 22. 6. 2017

Dramatický kroužek pod vedením paní Langové si připravil ukázku své práce. Po svačině se všechny děti z MŠ vypraví do ZŠ, kde shlédnou krátké divadelní představení.

Pozvánka na odpolední slavnost MŠ 21.6.2017

Datum konání: 21. 6. 2017

Srdečně zveme všechny děti a jejich rodiče na odpolední slavnost naší MŠ, která se koná ve středu 21.6.2017 v 16.00 hod. u OBECNÍHO ÚŘADU v Určicích.

Program:  Vystoupení dětí ze všech tříd MŠ                                                                                                                                                                                                  Vystoupení Předškoláků MŠ                                                                                                                                                                                                          Pasoání Předškoláků na Školáky                                                                                                                                                                                                    Volná zábava (skákací hrad, disco,.......)

Pokud budou mít maminky, babičky možnost donést dětem na občerstvení nějakou upečenou dobrotu /perníčky, koláčky, sušenky.../ budeme moc rádi. Předem děkujeme, těšíme se na Vaši hojnou účast.

Pokračování projektu "MOSTY"- čtvrtek 15.6.2017

Datum konání: 15. 6. 2017

Ve čtvrtek 15.6.2017 dopoledne proběhne v rámci adaptačního projektu pro předškoláky "MOSTY" závěrečná výuka předškoláků v ZŠ.Dětem se bude věnovat pedagog ze základní školy po dobu dvou vyučovacích hodin.Dětem bude v mateřské škole zabalena svačina, kterou si sní o velké přestávce ve škole (pitný režim zajištěn). Rodiče předškoláků, dejte prosím dětem tento den malý batůžek,ve kterém si ponesou své přezůvky.                                                                                                                                                                                                                                          Děkujeme za spolupráci.

VIKTOR -"PÍSNIČKA JE LÉK"- výchovný koncert v mš

Datum konání: 12. 6. 2017

V pondělí 12.6.2017 navštíví mateřskou školu  pan Viktor Guľváš se svým hudebně-zábavným programem s výchovnou tématikou. Děti se mohou těšit na program plný veselých písniček s lehce zapamatovatelnými texty, rytmické a chytlavé melodie.

Informativní schůzka pro rodiče prvňáčků

Datum konání: 15. 6. 2017

Rodiče nastávajících prvňáčků jsou zváni na informativní schůzku, která se uskuteční ve čtvrtek  15.6.2017  v 16 hodin v budově ZŠ Určice v učebně             1. třídy.

Fotografování 9.6.2017

Datum konání: 9. 6. 2017

V pátek 9.6.2017 v 8:00 hod. proběhne  FOTOGRAFOVÁNÍ dětí (společná fotografie třídy) .

Novější 1 3