Úvod > Základní škola > Žákovské práce

Ukázka dramatizace - jazykové dovednosti v hodině anglického jazyka 4. třída - říjen 2016

Expedice Jablko - září 2016

Do Dětkovic jsme šli řepou a byla hóóódně mokrá, viděli jsme i srnky. V sadu byla moc dobrá jablka, mohli jsme si utrhnout. A některá jablka byla i MAXI. Byli jsme docela natěšení, protože měla náhodou přijet i televize, ale tu jsme nestihli.  Na farmě jsme vyzkoušeli chlad v obrovské ledničce - krásně to tu vonělo. Pak jsme sledovali, jak se na lince třídí jablka. Do školy jsme si kromě zajímavých zážitků nesli i pár jablek a velkou hrušku.

N.Wolkerová, L.Chupáňová, L.Kořínková - 4.třída

Výchova k občanství

Naše obec - 6. třída

Myslejovice.pptx - A. Navrátilová, B. Klváčková, A. Pluhařová