Úvod > Mateřská škola > Aktuality

FOTO ZIMA.jpg

Karanténní opatření - ZELENÁ TŘÍDA

VÁŽENÍ RODIČE,

VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE /Zelená i Oranžová třída/ VYSKYTLA COVID POZITIVNÍ OSOBA, VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST ZDRAVOTNÍMU STAVU VAŠICH DĚTÍ A DODRŽUJTE DŮSLEDNĚ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ !

Pokud se u Vašeho dítěte objeví jakékoli známky respiračního onemocnění – rýma, kašel, zvýšená teplota aj., ihned kontaktujte svého pediatra, který rozhodne o dalším postupu.

Krajská hygienická stanice Vás bude kontaktovat, pokud bylo dítě v rizikovém kontaktu 29.9. a 30.9. Další dny nebyly vyhodnoceny jako rizikové, přesto zvažte účast Vašeho dítěte na vzdělávání, Pokud bylo dítě v rizikovém kontaktu ve stanovený den, bude dle sdělení KHS karanténní opatření stanoveno do 14. října.

DĚTI SE ZNÁMKMI RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEBUDOU DO MŠ PŘIJATY !

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Jablíčkový den v mateřské škole

Ve čtvrtek 30. září si děti přinesly do mateřské školy jablíčka různých barev a velikostí a společně jsme si s nimi celý den "hráli". Děti zjistily, jak jsou pro nás jablíčka zdravá a přínosná. Vyzkoušely si tiskání jablíčkovými razítky, vyráběly si jablíčkové čelenky a hodnotily i chuť jablíček (sladká, kyselá, trpká,...). Tento den se nám moc vydařil a děti si kromě bříšek plných jablíček odnesly domů také odměnu v podobě jablíčkové medaile.

Více fotografií zde

zelená jablko.jpg                      IMG-20210930-WA0024 (1).jpg

jablíčka.jpg

Fotografování dětí v MŠ

Vážení rodiče,

opět máte možnost pořídit fotografie dětí prostřednictvím profesionálního ateliéru ( viz přiložené foto „ Namaluj si zimu“).

Datum fotografování: 6.10.2021 v MŠ

Pokud máte zájem, oznamte tuto skutečnost učitelkám ve třídě Vašeho dítěte.

foto1 ok.jpgfoto ok ok2.jpg

Jablíčkový den

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám oznámili, že ve čtvrtek 30.9. proběhne v naší mateřské škole "JABLÍČKOVÝ DEN". Prosíme Vás o spolupráci při realizaci projektového dne. Dejte dětem do školky jedno jablíčko a slaďte oblečení do červena. Děkujeme :)

MŠ Určice

jablíčkový den ok.jpg

Jak se máme v září ve školce?

V naší školce, školičce máme se jak v písničce.
Do školky se těšíme, s radostí tam běžíme.
Čekají nás kamarádi, hrajeme si spolu rádi.
Malujeme, kreslíme, zpíváme a cvičíme.
Stříháme a lepíme, stavebnice stavíme.
Učíme se hodní být, kamarády nezlobit.

Fotografie MODRÁ třída zde

Fotografie ORANŽOVÁ třída zde

Fotografie ZELENÁ třída zde

Fotografie ŽLUTÁ třída zde

modrá foto ok.jpgoranžová.jpgzelená foto ok.jpgžlutá foto ok.jpg

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

VÁŽENÍ RODIČE,

VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE /Oranžová třída/ VYSKYTLA COVID POZITIVNÍ OSOBA, VĚNUJTE ZVÝŠENOU POZORNOST ZDRAVOTNÍMU STAVU VAŠICH DĚTÍ A DODRŽUJTE DŮSLEDNĚ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ !

DĚTI SE ZNÁMKAMI RESPIRAČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEBUDOU DO MŠ PŘIJATY !

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

DIVADLO PLYŠOVÉHO MEDVÍDKA 23.9.2021

Datum konání: 23. 9. 2021

Ve čtvrtek 23.9.2021 navštíví mateřskou školu DIVADLO PLYŠOVÉHO MEDVÍDKA s pohádkou  "Křišťálová studánka"

INFORMATIVNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE

V úterý 7.9.2021 v 16 hod. se v naší MŠ v jednotlivých třídách uskuteční schůzky pro rodiče. Srdečně Vás zveme, kolektiv MŠ

ADAPTACE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ DO MŠ OD 1.9.2021 - DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

DOPLNĚNÍ INFORMACÍ K ZAHÁJENÍ DOCHÁZKY DĚTÍ DO MŠ OD 1.9.2021

Vážení rodiče,

při zahájení školního roku 2021-22 chceme umožnit nově přijatým dětem adaptační režim a tím jim usnadnit první dny v naší mateřské škole. Jedná se o krátkodobý pobyt rodiče s dítětem v jeho třídě, ve dnech 1.,2.,3. a 6.9.2021.

V rámci ochrany zdraví dětí ve třídě bychom uvítali, pokud by zákonný zástupce doprovázející své dítě, byl ochoten se prokázat potvrzením o očkování, proběhlém onemocnění (např. aplikace TEČKA) nebo o provedení testu s negativním výsledkem.

Pobyt dospělého v MŠ musí probíhat za dodržení veškerých protiepidemických a hygienických opatření: dezinfekce rukou, nošení respirátoru, použití návleků na obuv, po celou dobu pobytu v MŠ.

Děkujeme za spolupráci a věříme, že se nám podaří společně vše zvládnout.