Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > IRSKÁ TANEČNÍ SHOW „Rytmus v srdci“

IRSKÁ TANEČNÍ SHOW „Rytmus v srdci“

V úterý 5.11.2019 si vyjeli žáci 6. a 7. ročníku do Městského divadla v Prostějově, kde zhlédli IRSKOU TANEČNÍ SHOW „Rytmus v srdci“. Představil se v ní taneční soubor Merlin ze Slovenska, který pro diváky připravil úžasnou podívanou, profesionální taneční kreace, nádherné kostýmy… To vše za doprovodu rytmické irské hudby a světelných efektů. Celým vystoupením se prolínal příběh o boji dobra a zla. Hudba a mladí tanečníci si děti získali už po prvních taktech. Svědčily o tom nadšené potlesky nejen našich určických dětí, ale i vyprodaného divadelního sálu.

V hodinách HV se k irským tancům a folkloru světovému a českému zajisté ještě dostaneme:).

Mgr. Lenka Literová

Irská taneční show.jpg