Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Kroužky

Kroužky 

2023/2024    
Nabídka aktivit pro I. stupeň    
     
SPORTOVNÍ HRY PRO 1.A a 2.A Mgr. Květoslava Straková pondělí, 12:30 - 13:15
SPORTOVNÍ HRY PRO 1.A a 2.A Lucie Sedláčková pondělí, 13:15 - 14:00
PĚVĚCKÝ SBOR JABLŮŇKA PRO 1 až 3. ROČNÍK Mgr. Lenka Literová středa, 13:00 - 13:45
PĚVECKÝ SBOR JABLŮŇKA PRO 4. až 9. ROČNÍK Mgr. Lenka Literová  středa, 13:45 - 14:30
KROUŽEK JÍME ZDRAVĚ PRO 4. až 5. ROČNÍK Bc. Veronika Lišková středa, 14:00 - 15:00
HRAVÉ TVOŘENÍ PRO 1. ROČNÍK Alexandra Melková čtvrtek, 13:30 - 14:30
HRAVÉ TVOŘENÍ PRO 3. až 4. ROČNÍK  Alexandra Melková čtvrtek, 14:30 - 15:30
VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 2. ROČNÍK Bc. Eliška Petruželová čtvrtek, 14:00 - 15:00
KORFBAL externí lektor čtvrtek, 14:45 - 16:15
ŠKOLNÍ ČASOPIS PRO 5. až 9. ROČNÍK Mgr. et. Mgr. Alexandra Kubátová čtvrtek, sudý týden, 14:50 - 15:50

KERAMIKA

(ve spolupráci s DDM Postějov, placená aktivita)

externí lektor čtvrtek, 12:45 - 14:15 a 14:15 - 15:45

FLORBAL PRO 1. až 5. ROČNÍK

(ve spolupráci s DDM Postějov, placená aktivita)

Mgr. Jakub Haas úterý, 14:00 - 15:30
VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ Mgr. Jiřina Klemešová čtvrtek, 15:30 - 16:15 
     
Nabídka aktivit pro II. stupeň    
     
PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Z MATEMATIKY
9. ROČNÍK 
Mgr. Alena Zacharová úterý, lichý týden, 13:45 - 15:15
PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Z ČESKÉHO JAZYKA 9. ROČNÍK  Mgr. Lenka Literová úterý, sudý týden, 13:45 - 15:15
ŠKOLNÍ ČASOPIS PRO 5. až 9. ROČNÍK Mgr. et. Mgr. Alexandra Kubátová čtvrtek, sudý týden, 14:50 - 15:50
TVŮRČÍ PSANÍ PRO 6. až 9. ROČNÍK Mgr. et. Mgr. Alexandra Kubátová čtvrtek, lichý týden, 14:50 - 15:50

TALKING POINTS PRO  8. a 9. ROČNÍK

Mgr. Jana Spáčilová středa, 13:50 - 14:35
PĚVECKÝ SBOR JABLŮŇKA PRO 4. až 9. ROČNÍK Mgr. Lenka Literová

středa, 13:45 - 14:30 žáci 4. až 9. třídy

středa, 14:30 - 15:15 sólisté

ŠACHOVÝ KROUŽEK PRO 6. – 9. ROČNÍK Mgr. Martin Šmakal pondělí, 13:30- 14:15

FLORBAL PRO 6. - 9. ROČNÍK

(ve spolupráci s DDM Postějov, placená aktivita)

Mgr. Jakub Haas pondělí, 14:00 - 15:30
VÝUKA NÁBOŽENSTVÍ Mgr. Jiřina Klemešová čtvrtek, 15:30 - 16:15
URČICKÉ ŠIKULKY (kroužek přípravy pokrmů) Mgr. Romana Slámová úterý, sudý týden, 13:50 - 14:50
     
ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA
   
     
ZUŠ - flétna

MgA. Karel Zádrapa

pondělí, středa, čas dle domluvy se žáky