Základní škola
a Mateřská škola Určice příspěvková
organizace
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ A MIMOŠKOLNÍCH AKTIVIT

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ A MIMOŠKOLNÍCH AKTIVIT



NABÍDKA AKTIVIT PRO ŽÁKY I. STUPNĚ:

ČTENÁŘSKÝ KLUB PRO 3. - 5.TŘÍDU  čtvrtek 13.15 – 14.45

vedoucí aktivity: Mgr. Petra Kadlecová, Mgr. Kamila Haluzová                                  

KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER PRO 3. - 5. TŘÍDU  pondělí 13. 00 – 14.30

vedoucí aktivity: Mgr. Eva Kuklínková

PŘÍRODOVĚDNÝ KROUŽEK PRO 4. – 5. TŘÍDU  středa 12.45 – 13.30

vedoucí aktivity: Mgr. Vendula Havlenová

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 1. TŘÍDU  středa 14.50 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková                                                          

SPORTOVNÍ KROUŽEK PRO 1. TŘÍDU  pondělí 13.30 – 14.15

vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková                                                     

VÝTVARNÝ KROUŽEK PRO 2. TŘÍDU čtvrtek 14. 50 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková                                                          

DRAMAŤÁČEK PRO 3. TŘÍDU  čtvrtek 13.00 – 14.00

vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková                                                    

JÓGÍNCI PRO 1. TŘÍDU  úterý 13. 15 – 14. 15 

vedoucí aktivity: Michaela Komárková, Jana Božková                                  

VŠEZNÁLEK PRO 2. – 3. TŘÍDU  pondělí 14.50 – 15.50

vedoucí aktivity Bc. Barbora Luczková

MALÝ CESTOVATEL PRO 3. – 4. TŘÍDU  úterý 14.50 – 15.50

vedoucí aktivity: Bc. Barbora Luczková

SBOROVÝ ZPĚV PRO 1. – 3. TŘÍDU  čtvrtek 13.00 – 14.00

vedoucí aktivity:  Mgr. Alena Zacharová

MALÝ TURISTA PRŮZKUMNÍK PRO 1. – 5. TŘÍDU  pátek 13 .00 – 15.00

vedoucí aktivity:  Mgr. Květoslava Straková, Bc. Barbora Luczková

JÓGA PRO POKROČILÉ PRO 4. – 5. TŘÍDU  čtvrtek 13.15 – 14.15

vedoucí aktivity: Michaela Komárková, Jana Božková

TANEČNÍ KROUŽEK PRO 3. TŘÍDU  úterý 13.00 – 14.00

vedoucí aktivity: Mgr. Květoslava Straková

SPORTOVNÍ KROUŽEK PRO 4. – 5. TŘÍDU  středa 13.45- 14.45

vedoucí aktivity: Mgr. Irena Pugnerová

NABÍDKA AKTIVIT PRO ŽÁKY II. STUPNĚ:

DOUČOVÁNÍ Z ČESKÉHO JAZYKA -  9. TŘÍDA  pondělí 13:45 – 15:45, sudý týden

vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová

DOUČOVÁNÍ Z MATEMATIKY - 9. TŘÍDA  pondělí 13:45 – 15:45, lichý týden

vedoucí aktivity: Mgr. Alena Zacharová

ČTENÁŘSKÝ KLUB - 6. - 9. TŘÍDA  úterý nebo čtvrtek 14:50 – 16:20

vedoucí aktivity: Mgr. Simona Hýblová

KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY A DESKOVÝCH HER 6. – 9. TŘÍDA  pondělí 13:45 – 15:15

vedoucí aktivity: Mgr. Gabriela Přikrylová

CESTOVATELSKÝ KLUB 6. – 9. TŘÍDA nepravidelně (6 – 8 akcí za školní rok)

vedoucí aktivity: Mgr. Tomáš Milar

POLYTECHNICKÝ KROUŽEK 6. – 9. TŘÍDA nepravidelně (10 akcí za školní rok)

vedoucí aktivity: Mgr. Tomáš Milar

Placené zájmové aktivity:

ZUMBA                                                          úterý 16.00 – 17.00

vedoucí aktivity: Mgr. Veronika Petrželová Bašná

TANEČNÍ KROUŽEK                                    středa 16.00 – 19.15

vedoucí aktivity: Šárka Miklíková                               

ZUŠ – hra na flétnu:

úterý, středa                                                 11.45 – 17.00

vyučuje: MgA. Jaroslav Kocůrek

Výuka náboženství:

čtvrtek                                                                       15.45 – 16.30

vyučuje: Mgr. Jiřina Klemešová