Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Volby do žákovské samosprávy

Volby do žákovské samosprávy

V pátek 5. 10. 2018, kdy se po celé České republice otevřely volební místnosti a lidé začali vybírat své zástupce do obecních zastupitelstvem a do třetiny Senátu, se jedna taková volební místnost otevřela také u nás ve škole. V této volební místnosti si žáci 5. - 9. třídy vybírali své zástupce do školní samosprávy. Volební účast byla vysoká, zájem žáků byl velký, za což jsme rádi, že vychováváme nové aktivní občany se zájmem o okolní dění.

Do žákovské samosprávy byli zvoleni:

Filip Melka, 5. třída

Michael Vlk, 6. třída

David Vaverka, 7. třída

Aneta Procházková, 8. třída

Eliška Švestková, 9. třída

Na schůzkách žákovské samosprávy jsou samozřejmě vítáni i ostatní, kteří mají zájem zapojovat se do dění ve škole. Všem děkuji za účast! :)

Mgr. Tomáš Milar

c.jpgb.jpga.jpg