Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Příprava drobného cukroví - aktivita projektu IKAP

Příprava drobného cukroví - aktivita projektu IKAP

Příprava vánočního cukroví? To pro naše deváťáky není žádný problém :)

V úterý 6. 11. 2018 se vybraní žáci deváté třídy zúčastnili workshopu na SOŠ Prostějov, nám. E. Husserle, kde si vyzkoušeli pod dohledem mistrů cukrářů vánoční pečení. Vytvořili (a také snědli) chutné vanilkové rohlíčky, linecké a pracny. Práce jim šla skvěle od ruky. Někteří zažili v tomto směru premiéru, ale výborně si se vším poradili.

Aktivita se uskutečnila v rámci projektu IKAP, do kterého je naše škola zapojena.

Tomáš Milar

aaa.jpga.jpg