Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Evropa kolem nás

Evropa kolem nás

V dubnu přišly do školy dlouho očekávané výsledky korespondeční soutěže Evropa kolem nás. Soutěž je určena pro tříčlenné týmy žáků škol z Olomouckého a Moravskoslezského kraje. Soutěží se ve dvou kategoriích (4. a 5. třída - I. kategorie, 6. a 7. třída II. kategorie). Žáci vyplňují poměrně náročné úkoly z oborů zeměpis a přírodopis.

Nejlépe byly hodnoceny tyto týmy:

V první kategorii obsadil náš tým "Cestovatelé" osmé místo (složení týmu Jakub Vysloužil, Martin Fródl, Jan Zachara, všichni 4. třída). Tým "Hanáci" obsadil 10. místo v druhé kategorii (složení týmu Marián Baňas, František Vysloužil a Helena Vlková, všichni 7. třída).

Všem zúčastněným děkujeme za zapojení a práci v soutěži a umístěným gratulujeme :)

Mgr. Lenka Dostálová a Mgr. Tomáš Milar