Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Čtecí maraton

Čtecí maraton

V pátek 25. 6. se knižní klub rozloučil se školním rokem 12hodinovým čtecím maratonem. Protože se mnoho letošních setkání muselo uskutečňovat pouze online, byla to pro všechny vzácná příležitost strávit spolu víc času a konečně moct nejen individuálně číst, ale také sdílet ze čtení společně bezprostřední dojmy.

V průběhu dne jsme dočetly/přečetly/rozečetly knihy Tragická historie nás dvou, Dospělost je mýtus, Žlutý svět, Ubulená hromádka štěstí, Bajky barda Beedlyho, Láska je jen pro blázny jako jsem já, Kroniky prachu, Karlík a továrna na čokoládu, Prokletý rok, Krvavý lístek, Sedm rozchodů Amy a Craiga, Jiná Gabriela Koukalová a Všechno, úplně všechno.

V celkovém zúčtování společně osm lidí přečetlo více než 2000 stran.

Chtěla bych celému „svému klubíku“ poděkovat za to, že s nimi byl letošní rok znovu úžasný! Ohromně se těším na naši letní knižní štafetu a upřímně se nemůžu dočkat zářijového setkání.

Simona Hýblová

klubík.jpg