Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > 1. Určická olympiáda

1. Určická olympiáda

Datum konání:
27.9.2021

Dne 27.9.2021 se za skvělého počasí na naší škole uskutečnila 1.Určická olympiáda. Soutěžilo se v disciplínách, které si děti druhého stupně samy vymyslely a připravily. Soutěže probíhaly v kolektivních i individuálních disciplínách, jako byl například překážkový běh, vybíjená, přehazovaná či hod do dálky slabší rukou. V dětech se záhy po zahájení olympiády probudil jejich sportovní duch a bylo velmi hezké pozorovat, jak se vzájemně povzbuzovali k lepším výsledkům jak z pohledu třídy, tak i závodících kolektivů. Bylo k vidění řada vyrovnaných soubojů. Přesto vítěz může být vždy jen jeden. V kategorii jednotlivec to byl Jakub Makoš ze 7. B. A v kategorii třídy to byli chlapci a dívky z 9. ročníku.
Důležité však bylo, že děti sportovaly a užily si chvíli na čerstvém vzduchu.
Snad se jedná o novou a hezkou tradici a všichni společně zažijeme ještě mnoho sportovních zážitků na naší škole.