Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Odznak všestrannosti - okresní kolo

Odznak všestrannosti - okresní kolo

Datum konání:
8.4.2022

Dne 8.4. se na ZŠ Melantrichova pod taktovkou olympijského výboru uskutečnilo okresní kolo odznaku všestrannosti. OVOV je výborná akce pro všestranné sportovce, kteří dokáží zvládnout 5 disciplín - hod přes hlavu dvoukilovým medicinbalem, 2 minuty skoku přes švihadlo, 2 minuty klikování, trojskok z místa, 1000m běh nebo dribling. Je to pětiboj, a proto je důležitý celkový součet bodů. Naše škola se zúčastnila jak týmové soutěže, tak soutěže jednotlivců. V týmu jsme nedokázali převést úsilí na dostatečné výkony a skončili jsme předposlední. Ze soutěže jednotlivců nicméně přivážíme dvě bronzové medaile, které získali Mikuláš Spáčil a Filip Melka. Aby toho nebylo málo, tak i dvě bramborové (4.místo) - Adéla Knichalová a Jan Srovnal.

Všem všestranným sportovcům moc děkujeme a těšíme se na další akce!