Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Výlet 7.A v Cakově a okolí

Výlet 7.A v Cakově a okolí

Třída 7.A se v předposledním týdnu školního roku vydala na společný výlet do Cakova u Senice na Hané. Zde jsme se ubytovali v místní táborové základně, která se na tři dny stala naším dočasným domovem. Po dlouhé době to byl "pravý" školní výlet se vším všudy. Hráli jsme společně hry venku i uvnitř (velkou oblibu získala hra Matka Sardel :D), poznávali jsme blízké okolí, kdy jsme navštívili nedalekou rodinnou farmu s luxusní zmrzlinou, zámek v Náměšti na Hané a místní studánky. Zbytek našeho času jsme vyplnili přípravou jídel dle našeho pestrého jídelníčku a večerním táborákem.

Výlet se nám povedl, domů se nám moc nechtělo. Nyní se již těšíme na nadcházející prázdniny a na další podobné akce :)

žáci 7.A a Tomáš Milar

Cakov7.jpgCakov10.jpg