Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Lázenští šviháci ze 7.B

Lázenští šviháci ze 7.B

Ve dnech 19. – 21. června se žáci 7.B vydali na školní výlet do Luhačovic, Lešné a Zlína.

Byly to 3 nádherné dny plné sluníčka, bohatého programu a skvělých zážitků. Co víc si můžeme přát! Ubytování jsme měli v autocampu s výhledem na přehradu a lesy, oběd v lázeňské restauraci Vltava, následovala kolonáda se zmrzlinou a šlehačkovými dorty, jízda vláčkem, dobrodružství u přehrady, ranní rozcvička, minigolf, ZOO Lešná, stezka odvahy, táborák s kytarou, McDonald a KFC ve Zlíně, rozchod ve Zlatém jablku, bubble tea, zpěv v autobusu, heroický výkon v úschovně zavazadel, jízda na divokých beranech, býčí zápasy a další bláznivé skopičiny odpovídající věku a nápadům našich sedmáků.

Nezapomněli jsme ani na vzdělávání, po němž 7.B tolik toužila: muzeum celosvětově známého obuvníka Tomáše Bati, cestovatelů Zikmunda a Hanzelky, muzejní ukázky lidové slovesnosti Františka Bartoše, filmů Karla Zemana, loutkové divadlo Barunky a Katušky ve Zlíně, obrazárna v Luhačovicích s Danem a Honzou, architektura Pavla Jurkoviče, akvabely mistra Rolného či kurzy první pomoci supermanů ze ZŠ Určice.

Ať žijí školní výlety a bezva parta 7.B! :-)

Lenka Literová

+++ (3).jpeg          +++ (5).jpeg