Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > II. Olympijské hry - ZŠ URČICE

II. Olympijské hry - ZŠ URČICE

Datum konání:
5.9.2022

Dne 5. 9. se v Určicích konal už II. ročník Určické olympiády. Tento rok byla olympiáda premiérově pro všechny děti na škole. První stupeň společně zápolil na blízkém fotbalovém hřišti, zatímco druhý stupeň soupeřil na novém sportovišti v bezprostřední blízkosti školy. Disciplíny byly různé a nastavené tak, aby měl každý šanci se zapojit a předvést co nejlepší výkon. Děti se při plnění úkolů jako bylo skákání v pytli, chůze s míčkem na pálce či skoku do dálky předháněly, soupeřily, ale i navzájem povzbuzovaly k lepším výkonům. Na konci sportovního dopoledne proběhlo dvojí vyhlášení – jak pro 1. stupeň, tak i pro 2. stupeň. Prvním třem týmům byly předány putovní poháry, diplomy a věcné ceny. Věříme, že si děti sportování užily a již nyní se těší na III. ročník her.