Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Nový žákovský web

Nový žákovský web

Datum konání:
7.6.2023

Svět informatiky je fascinující a plný nekonečných možností. A právě proto přicházíme s novým žákovským webem, který je zaměřený na prezentaci studentských prací propojujících informatiku s ostatními předměty. Zároveň také poskytuje prostor pro sdílení nápadů, úspěchů i vzájemné inspirace.

Tato platforma nabídne širokou škálu materiálů, nástrojů a zdrojů, díky nimž si žáci budou moci rozšiřovat své znalosti v oblastech jako je programování, webový design, databázové systémy či grafický design. Navíc podporuje spolupráci mezi žáky a rozvoj týmového ducha.

Postupně stránku naplňujeme úžasnými projekty, které žáci vytvořili během tohoto školního roku. Žáci i učitelé jsou vítáni k přispívání svými články, projekty či náměty na aktivity. Společně tak vytvoříme bohatý a rozmanitý zdroj informací pro další generaci nadšených Informaťáků.

Snímek obrazovky 2023-06-06 210626.pngWebová stránka Informaťáci.cz ZDE

Projekt vznikl za podpory O2 Chytrá škola