Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Učení naruby

Učení naruby

Na závěr školního roku si žáci ze ŠKOLNÍHO PARLAMENTU připravili pro mladší spolužáky I. stupně UČENÍ NARUBY. Roli učitelů si chtěli vyzkoušet i další zájemci, dali jsme ale přednost deváťákům. Malošci se nemohli dočkat pátku 16. 6., tolik se těšili na své starší kamarády. Ti už pro ně měli vzorně připravené hádanky, kvízy, pracovní listy, tanečky, hudební nástroje, maňásky a sladké odměny. I jedničky se rozdávaly. :-)

Někteří rádoby učitelé si to s nadšením užívali, jiní vycházeli z hodin s potutelným úsměvem a oroseným čelem. Vyzkoušeli si, jak učitel tvrdý chleba má, když začne zlobit nějaký ten Pepíček. Některé to však neodradilo a chtějí si učení vyzkoušet i příští rok. Kdo ví, možná někdo z nich bude náš opravdový kolega.

Za Školní parlament Lenka Literová

POSTŘEHY DĚTÍ z I. stupně:

„Nejlepší den ve škole, co jsem zažil.“

„Nemohli by nás učit pořád?“

„Pan učitel z devítky musel i zakřičet!“

„Milujeme Emičku!“

„Až budu velká, taky chci být v parlamentu.“

„Já budu učitelka jako Julča!“

„Já chci být raději školníkem.“

1.jpg    2.jpg  3.jpg

4 - kopie.jpg    5.jpg    6.jpg