Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Podzimní kilometry

Podzimní kilometry

Vážení rodiče, milí žáci,

s blížícími se prázdninami nás čeká první výzva tohoto školního roku – „Podzimní kilometry“. Jedná se o výzvu, která motivuje nejen žáky, ale i rodiče, příbuzné či zaměstnance školy k tomu, aby nachodili co nejvíce kilometrů, a udělali tak něco nejen pro svoje zdraví, ale i přírodu.

Tato výzva se netýká pouze podzimních prázdnin. Jedná se o celoroční soutěž, která se uskuteční během každých prázdnin tohoto školního roku s výjimkou hlavních.

Po Velikonocích se nachozené kilometry v jednotlivých třídách sečtou, vypočítá se průměrný počet kilometrů na jednoho žáka a následně bude vyhlášena nejaktivnější třída na 1. stupni a na 2. stupni. Vítězné kolektivy se mohou těšit na odměnu – speciální výlet, který je zatím pro všechny překvapením.

Předem děkujeme všem, kteří se do výzvy zapojí a budou soutěžit čestně a férově.

EKOTÝM ZŠ Určice

kroky.png