Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Projekt "Den plný strašidel" v MŠ

Projekt "Den plný strašidel" v MŠ

Ve čtvrtek 2.11.2023- symbolicky na Dušičky, proběhl v naší mateřské škole projekt s názvem "Den plný strašidel". Děti hned od rána přicházely do tříd v krásných a zároveň strašidelných kostýmech. Zábavné dopoledne se neslo v duchu her, soutěží a tance. Nechyběla ani společná přehlídka masek a minidiskotéka. V rámci projektu byla pro děti připravena na zahrádce i strašidelná stezka s různými úkoly. Děti hledaly obrázky dýničky Aničky v podzimních listech, snažily se vyluštit záhadnou tajenku, trefit míčkem všechny pověšené duchy, prozkoumat tajemné nádoby a projít připravenou dráhou. Na závěr byly děti odměněny medailí a dobrotou z pokladu. Strašidelný den se nám vydařil na jedničku a všechny děti si ho náramně užily. :)

Děkujeme všem rodičům za spolupráci při strašidelné výzdobě naší školičky. :)

Kolektiv MŠ.

Fotografie: Modrá třída zde