Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Vánoční ladění a PF 2024 Školního parlamentu

Vánoční ladění a PF 2024 Školního parlamentu

Poslední školní den před Vánocemi jsme si užili v duchu VÁNOČNÍHO LADĚNÍ. Školní parlament zorganizoval pro své spolužáky pěkné sváteční dopoledne. Od rána se školou nesly koledy a vánoční písně reprodukované, ale i v živém podání.

V 8.15 h se sešli učitelé se svými třídami ve vestibulu naší krásně vyzdobené školy. Pozváni byli samozřejmě všichni zaměstnanci školy. V úvodu paní ředitelka všechny slavnostně přivítala, poděkovala dětem, učitelům, asistentkám, správním zaměstnancům a popřála jim pěkné svátky.

Následovaly vánoční zpívánky pěveckého sboru Jablůňka se svými sólisty.

Poté si vzala na chvilku slovo předsedkyně Školního parlamentu Barča, poděkovala všem za spolupráci a podporu školních aktivit a pak už členové parlamentu od velkého stromečku rozdávali dárečky vedení školy a svým třídním učitelům.

Přejeme Vám vše nejlepší

a těšíme se na další společné akce a soutěže v roce 2024!

Školní parlament ZŠ a MŠ Určice

(Barča, Štěpánka, Danča, Klárka, Barunka, Emča, Radovan, Saša, Kačka, Paťa, Sam, Nikča, Vojta, Pepa, Honza, Verča a LL)

Novoročenka ŠP.png